Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

new-stat - Spectroom
Білий колір в інтер'єрі

Досить часто доводиться чути від замовників, які увійшли в приміщення, яке ще не оформлено декоративними оздоблювальними матеріалами, що їм подобається, як виглядає інтер'єр в білому кольорі. Іноді навіть жартома запитують, чи не залишити все як є. Однак, через непрактичність даного кольору люди не наважуються на подібне колірне рішення. Дійсно, білий інтер'єр для сміливих особистостей, але все не так вже й страшно, як здається на перший погляд.

Давайте розберемося в тонкощах створення інтер'єру "біле на білому".

Перше: Білий колір має заспокійливий ефект, але якщо ми уявимо собі північний полюс, безкрайню білосніжну рівнину і таке ж біле небо, які зливаються між собою, утворюючи однотонне полотно, затишніше не стає . Так як же бути з білими інтер'єрами? Справа в тому, що в світі існує величезна кількість білих відтінків, використовуючи їх в інтер'єрі можна досягти чудових результатів.

Друге: На різних поверхнях один і той же колір виглядає по-різному. Виною тому тіні. Подивіться на стелю, якщо він пофарбований білим кольором. Ну як? Ви побачите, що він далеко не білий, в ньому є сірий в кутах, жовтий від ламп, блакитний відблиск від вікна. Білий колір, як ніякий інший, "вбирає" в себе всі кольори навколишніх предметів.

Використовуючи цей ефект дизайнер може створити грамотні, красиві інтер'єри. Чим більше деталей використано в приміщенні, чим більше декору на меблях і стінах, тим більш насиченим і жвавіше буде виглядати кімната, так як колір наповнюватимуть тіні. Саме тому білосніжні інтер'єри в класичному стилі виглядають більш затишними, ніж білий інтер'єр в мінімалізмі. Використання різних фактур (шпалери, тканини, різьблені меблі, килими та покривала) також додадуть інтер'єру комфорт.

Третє: З огляду на попереднє правило можна зробити висновок, що найбільш виграшно виглядатиме білий інтер'єр в просторих приміщеннях з великими вікнами, так як пейзаж за вікном прекрасно доповнить білий колір інтер'єру.

Четверте: Якщо у вашій родині є маленькі діти, то краще відкласти ідею створення білого інтер'єру на пару років. У білому будуть красиво виглядати приміщення будь-якого призначення від передпокою до сан. вузла, але дитяча і білий колір - несумісні.

П'яте: Не дивлячись на вишуканість білих інтер'єрів, рекомендується все ж "розбавити" їх кольоровими плямами (яскравими, або, навпаки, пастельними), наприклад, книгами, подушками або декоративними статуетками. Вони доповнять інтер'єр, а так само створять сприятливий сприйняття для очей. Однак слід уникати чорних або досить темний предмет, так як на білому вони будуть виглядати занадто контрастно, агресивно.

Отже, підіб'ємо підсумок.

Якщо Ви зважилися на створення в своєму будинку ідеального білого інтер'єру, то він повинен бути в великому, світлому приміщенні, доповнений вставками інших кольорів; обов'язково повинно бути продумано штучне освітлення; в інтер'єрі слід застосовувати різні фактури.

Грамотно врахувати всі нюанси Вам допоможуть наші дизайнери, вони розроблять інтер'єр, в якому Вам буде затишно і комфортно.

23.07.2017г.
Розповісти друзям: