Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

Про нас - Spectroom

Студія дизайну "SpectRoom" - інтер'єр, екстер'єр, декор

Студія дизайну " SpectRoom" - заснована сімейною парою Анатолієм і Мариною Шлепак, мета якої - допомогти Вам створити затишок і комфорт в будь-якому приміщенні Вашого будинку або квартири, офісу, ресторану або кафе. Наша робота побудована таким чином, що зустрічі проводяться в зручному саме для Вас місці. Ми допоможемо здійснити бажане, використовуючи креативні ідеї наших дизайнерів, широкий діапазон інженерних, конструктивних і технологічних рішень, а також різноманітність будівельних матеріалів і конструкцій. У нас можна замовити дизайн-проект будь-якого з видів приміщень, - як житлових, так і громадських. І це одне з наших незаперечних переваг.

Також ми можемо розробити ексклюзивне наповнення для проекту, яке підкреслить не тільки Вашу індивідуальність, але і стане справжньою родзинкою інтер'єру. Сучасний будинок, офіс, громадський заклад має відрізнятися від собі подібних, якщо він хоче бути дійсно сучасним. Тому студія дизайну " SpectRoom" збирає і комбінує в хитромудрих букетах стилю найновіші тенденції, вражаючі матеріали і комфорт. Тільки так можна добитися розумного результату в реалізації Вашого завдання. Сучасні матеріали, меблі і технології дозволяють домогтися розумного симбіозу від найнесподіваніших і незвичних форм і стилів. Розумно продуманий дизайн інтер'єру стане не просто прикрасою для Вашого життя, він разюче змінить саме якість цього життя. Поставтеся до роботи над інтер'єром без скепсису, адже місце в якому Ви живете / працюєте має величезне значення у вашому житті. Цей закон можна ігнорувати, можна заперечувати, але скасувати його не можна. І кожен повинен подумати, в яких стінах проходить його життя, реалізуються його задумки, де він відпочиває. У нашій роботі ми надаємо цілий спектр послуг: обміри та склад робочих креслень, 3D візуалізація інтер'єру, підбір матеріалів, авторський нагляд за правильним виконанням. Адже сучасним людям не цікаві послуги на половину - тому " SpectRoom" все робить цілком і повністю. З нами дизайн інтер'єру стане не тільки простим, але і в міру захоплюючим пригодою для кожного нашого замовника.

Налагоджена робота з професійними будівельними бригадами, салонами оздоблювальних матеріалів, меблів та сантехніки - це гарантія того, що Ваш проект реалізується в максимально короткі терміни, з високою якістю виконання. Ми готові здійснити Вашу мрію про затишний і гармонійний простір і будемо раді допомогти в її втіленні. У нас Ви можете замовити дизайн інтер'єрів Києва та інших міст. Наша студія дизайну перетворить найпростіший простір в куточок комфорту, зручності та гарного настрою. Будь-яке приміщення можна зробити незвичайним і цікавим, функціональним і зручним - головне задатися цією метою. І ми саме той колектив професіоналів, який вміє правильно ставити цілі, йти до них на розумній швидкості, відкривати нові можливості для своїх клієнтів.