Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

Стиль КЛАСИЦИЗМ

Стиль класицизм (від латинського classicus - зразковий, норма, порядок) можна поділити на два періоди: XVII в. і XVIII - поч. XIX ст. Другий часто називають неокласицизм.
Даний стиль наслідує в собі культуру Стародавньої Греції та Риму. У ньому простежуються елементи стильових напрямки - рококо, бароко, ампір.
Стилю властиві прості, чіткі форми, симетричність композиції, правильні форми і лінії, дорогі натуральні матеріали в обробці і мебелі. На стінах можна застосувати шпалери, дерев'яні панелі, декоративну штукатурку і навіть тканину. Часто використовується розпис стін і стель. На підлогу краще класти штучний паркет. На вікнах - красиві гардини. Класичні штори зазвичай складаються з трьох складових - важких щільних штор, легких прозорих гардин або вуалі і ламбрекену. Також інтер'єри часто прикрашаються скульптурами і ліпниною.
Кольорову гаму для таких приміщень краще вибирати в пастельних тонах, уникати різких, сміливих, кричущих кольорів.
Класицизм в інтер'єрі найчастіше обирають люди, схильні до консерватизму. Такий будинок буде говорити про впевненість, надійності і матеріальне благополуччя господарів.
На сьогоднішній день класицизм є одним з найпопулярніших стилів в архітектурі, дизайні інтер'єрів. У сучасному інтер'єрі класицизм часто комбінують з іншими стилями, створюючи цікаві стилістичні рішення.

Матеріали, що використовуються:
Ліпнина, натуральна деревина (дуба, вишні, горіха або карельської берези), природний камінь і метал. У декоруванні використовується різьблення, інкрустація, позолота, бронза і перламутр.

Форми, що використовуються: 
Чіткі правильні лінії, симетричність і точність.

Характерні кольори:
Світлі, бажано теплі тони -. рожевий, оливковий, більшість відтінків коричневого і жовтого (пісочний, кремовий, бежевий).

Подивитися інші стилі