Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

Склад і вартість пакетів послуг

Дизайн проект - це повний комплект всієї необхідної документації для реалізації задумки з оформлення інтер'єру. Обов'язковою складовою наших проектів є 3d візуалізація, так як саме в реалістичних картинках Ви зможете в повній мірі уявити інтер'єр після ремонту, Склад дизайн-проекту може відрізнятися в залежності від Ваших вимог. Ми пропонуємо ознайомитися з нашими послугами і обрати той, що найбільш підходить для Вас.

пакет
"Ескізний"

600 грн/м2

Підійде тим, хто вже для себе визначив концепцію майбутнього інтер'єру, але потребує візуальної демонстрації ідеї, а також в розробці мінімального комплекту креслень.

Дізнатись детальніше

пакет
"Базовий"

750 грн/м2

Для тих, кому потрібна допомога дизайнера в генерації ідей, відображення їх в реалістичних 3d візуалізації та розробці повного комплекту креслень. При замовленні пакету "Базовий" ми безкоштовно надаємо послугу по комплектації інтер'єру у вашій цінової категорії.

Дізнатись детальніше

послуга
"Авторський надзор"

2000 грн/виїзд

Дана послуга допоможе тим, кому складно виділити час для поїздок по магазинах і салонах, і потрібна гарантія відповідності фінальної реалізації розробленого дизайну інтер'єру.

Дізнатись детальніше

Наші акціїї та пропозиції