Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

Стиль АРТ-ДЕКО

Стиль арт-деко (art déco) бере свій початок в Парижі в 20-і роки минулого століття.
Риси цього стилю можна помітити практично у всіх видах декоративного та прикладного мистецтва як в Європі так і в США. Як в архітектурі і дизайні, так і в скульптурі, живописі, одязі і мебелі, а також годинниках, ювелірних прикрасах стиль арт-деко знайшов своїх шанувальників.
Арт-деко поєднує в собі химерні форми арт-нуво і строгість неокласицизму. Шикарний і дорогий стиль став невід'ємною частиною еліти суспільства в період між двома світовими війнами. Інтер'єри океанських лайнерів і дорогих готелів були виконані в цьому стилі.
В цей період часу були створені практично всі зразки меблів XX століття. Але в 40-х роках стиль стали вважати позбавленим смаку і кричущим, і він майже зник.
Друга хвиля попклярності стилю арт-деко настала в Європі 90-х років. Тепер це стиль розкоші і багатства, одночасно це виразний, витончений і комфортний стиль.
Сучасні дизайнери привнесли в нього більше декоративний, ніж практичний сенс. А дорожнечу стилю підкреслюють найсучаснішою побутовою технікою.
Відмінними рисами стилю можна вважати застосування дорогих матеріалів, наявність строгих форм і химерних візерунків і елементів.
Тому стиль арт- деко в інтер'єрі не стільки композиція, скільки сума окремих складових, що гармонійно поєднуються один з одним.

Матеріали, що використовуються:  
Вишукане чорне або червоне дерево, перламутр, емаль, позолота або срібло, латунь, екзотичні види шкіри, шкур, дорогоцінні камені, мозаїка, вітражі.

Форми, що використовуються: 
Строгість і чіткість ліній стилю неокласицизм в поєднанні з химерними візерунками та орнаментами.

Характерні кольори:
Шляхетний червоний, чорний, насичений коричневий. Золото, срібло. Колір слонової кістки.

Подивитися інші стилі