Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

new-stat - Spectroom
Розпис стін

Дизайн інтер'єру часто підкреслює індивідуальність людей. Адже ваш будинок це не просто чотири стіни, стіл і стілець, це ваше дім, який повиннен бути затишним і неповторним. Ви можете різними способами створювати дизайн інтер'єру , використовуючи різні варіанти матеріалів і стилів, але ніщо не прикрасить інтер'єр більше, ніж красивий, професійно виконаний художній розпис

 

У всі часи і у всіх народів існували різноманітні розписи в інтер'єрах. На стінах, на стелях, на предметах побуту. Для декору інтер'єру використовували всілякі візерунки, цілі картини і сюжети.

 

Багато хто чомусь називають художній розпис стін фресками, але це зовсім не так. Фреска це одна з давніх технологій розпису, яку використовували відомі Мікеланжело, Аль Греко і інші не менш професійні давні майстри.

 

З давніх часів стіни будинків і храмів прикрашали різноманітними розписами і фресками. Деякі з них ми можемо побачити і зараз, так як техніка виконання дозволила їм зберегтися до наших часів (звичайно ж, якщо майстер дотримувався технології, для чого на той час, та й зараз треба було володіти не малими навичками і знаннями). І в наш час фресками оформляють нові храми і будинки, але це дорогий процес, що вимагає тривалої підготовки і виключно професійного виконання.

 

Сучасні технології дозволяють зробити художній розпис простіше і доступніше. Сьогодні існує багато різних стилів і технік виконання розписів, які можуть прикрасити дизайн інтер'єру вашого будинку, зробити ваш будинок затишніше і вишуканіші.

 

Найчастіше для художнього розпису в наш час використовують акрилові фарби. Вони швидко висихають, не мають неприємного запаху і є дуже практичними. Наприклад, якщо ви   випадково забруднили акриловий розпис, ви можете спокійно і акуратно, витерти його, при цьому, не розмазавши і не пошкодивши.

 

Часто практикується розпис не тільки стін, але і стелі. Зараз ви можете замовити художній розпис всього що завгодно: ваших меблів, дверей, комода, стільця, стола, піаніно, і навіть холодильника і вікон. Ви можете розписати і штори, і це чудово прикрасить ваш інтер'єр, додасть йому вишуканості, оригінальності, а розписані предмети стануть родзинкою вашого інтер'єру.

 

Наприклад, за допомогою розпису в інтер'єрі дитячій кімнаті можна створити неповторний казковий світ, а в спальні - романтичний настрій, на кухні - затишок , а в офісному приміщенні- підкреслити напрямок діяльності компанії оригінальним способом.

 

Кожен може собі дозволити таке художнє задоволення і прикрасити свій інтер'єр, скориставшись допомогою досвідченого художника. Ви можете зробити художній розпис в будь-якому стилі на свій смак, це може бути, як візерунок, так і як копія древніх фресок, або милий і приємний краєвид. Все залежить від ваших уподобань, бажань і можливостей.

 

Наші партнери - професійні художники готові втілити в життя будь-які ідеї в розпису інтер'єрів для проектів дизайн студії "SpectRoom".

23.07.2017г.
Розповісти друзям: