Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

new-stat - Spectroom
Фотошпалери в інтер'єрі

  Часто, коли ви створюєте дизайн інтер'єру, виникає проблема, як оформити порожню стіну. І не важливо, прохідна це зона або центральна стіна кімнати, в будь-якому випадку потрібно вирішити цю проблему якось креативно, і так щоб це підходило до загальної стилістики.

  Рішень цієї проблеми безліч. Стіну можна оформити красивими декоративними полицями, завісити сімейними фотографіями або оформити малюнком. Наприклад, можна з легкістю замовити розпис стін, але це по суті не дешево і багатьом по кишені.

Ще можна наклеїти наклейку, хоча це не дуже естетично і красиво. Але кращий і більш економічний варіант це замовити фотошпалери. Що може бути ще простіше і доступніше?

І в той момент, коду ви вирішили обрати фотошпалери, починається найцікавіше: тепер потрібно визначитися з малюнком і обрати відповідну до загального дизайну кімнати фактуру. Для цього потрібно піти в салон, переглянути безліч зразків і обрати, той що вам сподобатися найбільше, але якщо фактуру обрати простіше (обов'язково уважно розгляньте, пощупайте і оберіть ту, яка підійде під стилістику вашого дизайна інтер'єру), то з малюнком все набагато складніше ... Дуже важливо підібрати правильне зображення. В першу чергу потрібно визначити загальну концепцію інтер'єру. Визначити кольоров гаму, композицію, тематику вашого декору. Після цього вже обирати саме зображення. Важливо враховувати характер господаря квартири, будинку або офісу, в якому планується розмістити фотошпалери. Якщо ж ви вибираєте їх для себе, то покладайтеся на свої чуття і смак, адже цю картинку Ви будете бачити кожен день, тому вона обов'язково повинна подобатися.

  Малюнок повинен бути схожим Вам за характером і стилем життя. Наприклад, не можна активному господареві постійно дивитися на яскраві кольори, а спокійного на меланхолійні фіолетові. Незабаром це просто загрожує нервовим зривом так, як кольори, які ми постійно бачимо, мають прямий вплив на наш настрій і життя. І щоб малюнок Вам не набрид, обов'язково обирайте відповідні, цікаві зображення, так як до наступного ремонту, а значить, можливо, і роками, Ви будете на нього дивитися.

Допомогти з Вибором зображення, підбором текстури і розробкою загальної концепції Вам можуть допомогти дизайнери студії "SpectRoom".

Вдало, якщо Ви обрали зображення з декількома планами, наприклад, спочатку бачите ліс, дерева, траву, сонечко, а потім починаєте помічати інші деталі, які Ви зможете побачити тільки якщо будете довго розглядати зображення. Це може бути все що завгодно, кущ химерної форми, гриби під деревами, птиці в небі, комахи, метелики на квіточках і так далі...

  Поступово ви почнете помічати ці дрібні деталі, яких спочатку взагалі не побачили. У разі якщо ви дотримаєтеся цих рекомендацій і виберете саме таку картинку, дизайн інтер'єру вашого приміщення буде продуманий правильно і ніколи вам не набридне. Зображення такого типу можна знайти на будь-яку тематику, будь то макрозйомка або абстрактне і схематичне зображення, навіть портрет людини або простий, але симпатичний натюрморт. Добре підібраний сюжет зі змістом додасть дизайну вашого інтер'єру квартири або будинку якоїсь оригінальності.

  Також можна звернутися до професійних дизайнерів і обробити зображення так, щоб воно набуло неповторний, оригінальний стиль. Наприклад, до зображення можна додати будь-який фільтр, зістарити його, а якщо це портрет, зробити його в стилі поп-арт, або додати яскравості, зробити чорно-білим або додати напис. Ще цікавіше буде створити ексклюзивне зображення. Зробити колаж з ваших фотографій, якихось красивих місць в яких ви побували або хочете побувати. У цьому вам точно стати в нагоді допомога фахівця, так як не забувайте, що зображення повинно бути виняткової якості і у великому розмірі. Неякісне зображення може зіпсувати весь інтер'єр.

  На жаль не всі картинки підходять для фотошпалер. Справа в тому, що при друку зображення може бути розмитим. Тому, важливо завжди звертати увагу на розмір зображення, яке ви обираєте. Інакше всі праці у виборі зображення будуть втрачені.

В будь-якому випадку, перед тим як замовляти фотошпалери, обов'язково продумайте всі дрібниці і уявіть те, як ця картинка буде виглядати у вашому інтер'єрі, а краще замовте дизайнеру інтер'єрів 3D візуалізацію кімнати, щоб ви мали уявлення про те, як в майбутньому буде виглядати приміщення.

Вдалого вибору!

23.07.2017г.
Розповісти друзям: