Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

new-stat - Spectroom
стиль МІНІМАЛІЗМ

Прийнято вважати, що стиль мінімалізм (від лат. Minimus - найменший) прийшов до Європи в 60-і роки з японської культури. 
Характерними рисами цього стилю є прості лінії і форми, багато світла , конструктивне рішення простору, контрастні кольори, точність деталей. Основним принципом стилю вважається лаконічність інтер'єру, відсутність зайвих предметів у кімнаті. Однак при цьому мінімум деталей повинен компенсуватися використанням високоякісних матеріалів, гладких, скляних і дзеркальних поверхонь, великою кількістю білого кольору, який створює в приміщенні ілюзію легкості, невагомості і нескінченності простору. 
Для цього стилю характерні монохромність, використання одного - двох кольорів, великі площини і чіткі геометричні форми. 
Оздоблення приміщення, виконаного в даному стилі повинна бути найпримітивніша - фарба або однотонні шпалери на стінах і паркетна дошка на підлозі. Меблі - найлаконічніших форм. 
Єдиний декор, який допустимо використовувати в мінімалізмі - твори мистецтва (картини, скульптури), розміщені таким чином, щоб нічого не заважало насолоджуватися їх спогляданням. 
Мінімалізм - це свого роду філософія, спосіб мислення і стиль життя. У таких приміщеннях завжди легко і зручно. Даний стиль вибирають люди з особливим характером, творчі, самодостатні натури. Це відхід у себе, у свій внутрішній світ. Це оазис спокою і гармонії в світі метушні і хаосу. За великим рахунком для мінімалістів не існує інтер'єра, точніше, кращим інтер'єром вважається його відсутність.

Матеріали, що використовуються:
Бетон, дерево, цегла, штукатурка, однотонні шпалери, будь-яке підлогове покриття, в тому числі і паркетна дошка. У меблях присутні алюміній, хром, сталь, матове скло, натуральне дерево, натуральний камінь, пластик.

Форми, що використовуються:
Чіткі і правильні лінії.

Характерні кольори: 
Переважають білий, чорний і сірий. Вкраплення яскравих, насичених кольорів.

14.04.2012г.
Розповісти друзям: