Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

new-stat - Spectroom
стиль ЛОФТ

Походження назви даного стилю бере свій початок в США. Слово loft означає «горище», верхній поверх торгівельного приміщення або складу. Дійсно, інтер'єр, виконаний в цьому стилі дуже нагадує складські приміщення, які використовуються під житло. 
Цей ефект досягається за допомогою декорування інтер'єру старими або матеріалами, що імітують старовину (цегляна кладка, бетонні або ж пофарбовані білим стіни, дощата підлога) в поєднанні з новими, сучасними матеріалами (скло, хром, сучасна техніка). 
Ще однією особливістю стилю "Лофт" є світло і простір. Чим вище стелі - тим краще, чим більше вікна - тим цікавіше. Звичайно, не всі сучасні квартири мають такі характеристики, але правильне використання прийомів дизайну допоможе створити ефект великого приміщення. 
Цікавими елементами інтер'єрів даного стилю будуть різні фактури і кольори стін, балки на стелі, відкриті стелажі, графіті, фотошпалери з великим малюнком на всю стіну, жалюзі на вікнах. 
В інтер'єрі, виконаному в лофт - стилі ви будете почувати себе затишно якщо ви любите простір, світло; віддаєте перевагу мінімуму меблів і речей,  сучасним предметам інтер'єру; вас не лякають нестандартні підходи в оформленні інтер'єру.

Матеріали, що використовуються: 
Інтер'єр побудований на поєднанні старих, або ж навмисне постарених матеріалів з блискучими сучасними поверхнями: 
- первозданна, або ж імітована цегляна кладка; 
- бетонні стіни; 
- стіни, пофарбовані білою емульсійної фарбою; 
- монохромна мозаїчна плитка у ванній і на кухні; 
- сталеві плитки для облицювання стін в кухні; 
- панелі з нержавійки для обробки кухні; 
- скляні перегородки.

Форми, що використовуються:

Суворі, лаконічні, прості і геометричним форми.

Характерні кольори: 

Білий, сірий, чорний, теракотовий, коричневий, жовтий, скло, хром.

29.09.2011г.
Розповісти друзям: