Залиште заявку на дизайн-проект

Зворотний дзвінок

Напишіть нам

new-stat - Spectroom
Cтиль МОДЕРНІЗМ

Новий, сучасний напрям в дизайні інтер'єрів прийнято називати модернізмом (модерном).

В цьому стилі використовується все найновіше, сучасне, як в оздоблювальних матеріалах, так і в меблів і декорі. Оригінальність, новизна, відсутність будь-яких штампів - ось головна характеристика модернізму. 

Даному стилю властиві чисті геометричні лінії (прямі або гнучкі, звивисті), яскраві кольорові плями, загальна легкість, багато світла. 
В інтер'єрі можна використовувати елементи декору: скульптури, картини. Вітається наявність незвичайних форм в повсякденних елементах. Це може бути люстра яскравого кольору, стілець цікавої форми, штори з незвичайним орнаментом. Все це зробить приміщення ексклюзивним. 
Характерними для даного стилю також стали світлі стіни, панорамні вікна, оригінальне використання матеріалів в обробці приміщень. 
У наш час існує величезний вибір матеріалів і наповнення, щоб створити незвичайний, затишний, гармонійний інтер'єр. Модерн здійснив вибух новаторських, креативних і просто красивих форм меблів і елементів декору. Модульні шкіряні дивани на каркасах з трубчастої сталі, всілякі стільці, столи, кушетки з металу, скла, дерева, пластика і навіть каміння. Люстри з тканини, скляні столи, прозора сантехніка - вибір в модерні величезний. 
Також цей напрям прагне до функціональності. Модернізм в інтер'єрі - це сміливі експерименти з кольором і формою, гра з простором. І в той же час - це практичність і зручне функціональне приміщення. 
Сьогодні для створення індивідуального інтер'єру часто вибирають модернізм. Цей стиль близький і доступний. Його простота, зручність, практичність підходить всім. 
Матеріали, що використовуються: 
Всілякі сучасні матеріали від інтер'єрної фарби до металевий панелей.

Форми, що використовуються:
Правильні лінії.

Характерні кольори: 
Світлі кольори з яскравими плямами

21.05.2013г.
Розповісти друзям: